top of page

РІК МАТЕМАТИКИ У ПОГОРІЛІВСЬКОМУ ЗЗСО

 Математика і література в житті вчителя Панчук С.М.

Презентація та захист навчальних проєктів учнями 8 - 9 класів під керівництвом вчителя математики Костенюк А.В.

Шкільні змагання з шахів

під керівництвом вчителя 

Геньга В.Д.

Участь у конкурсі «Учитель року - 2021» в номінації «математика» та отримання  ІІІ місця на етапі територіальної громади.

Костенюк А.В.    

Напрацювання

Індивідуальний план роботи під час карантину

з 10.03 – 03.04 вчителя математики

Костенюк Анастасії Василівни

Об'єм прямокутного  

паралелепіпеда 

Знайти матеріал на сайті "Всеосвіта"

qrcode.png

Онлайн гра "Знайди пару"

на  тему: "Sп.п.- призми, куба, кола..."

Методична система підготовки до ЗНО з математики

В останній день січня цього року педагогічна спільнота Заставнівщини, разом із математиками Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області працювали над розробкою моделі ефективної методичної системи щодо якісної підготовки до ДПА і ЗНО з математики випускників закладів загальної середньої освіти, що належать об’єднанням територіальних громад міста Заставни та Вікнянської, Кострижівської та Юрківецької сільських рад на базі Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Бачинська Надія Анатоліївна).
Організатор проведення методичної студії: Косар Марічка Юріївна – начальник відділу освіти Заставнівської ОТГ. Вона розпочала захід, висловлюючи основні цілі проведення такої зустрічі та сподівання на гарну співпрацю, представивши модераторів студії:
Сумарюка Михайла Ілліча – доцента кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін, кандидата фізико-математичних наук
Семчука Аркадія Романовича – доцента кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін, кандидата фізико-математичних наук
Біляніну Ольгу Ярославівну - методиста науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін.
Обрана тема методичної студії є достатньо актуальною, оскільки змінювати стратегію підготовки зобов’язують минулорічні результати. Тому досвідчені фахівці ІППОЧО презентувати завдання відкритої форми, які створюють труднощі в тестуючих під час ЗНО, щоб отримати високі бали – від 180 і вище; обговорили змістове наповнення завдань закритої форми 2019 року та технології відпрацювання відкидання неправильних відповідей та звуження вибору правильного варіанту, з метою спонукання кожного учасника здати поріг; моделювали «Ефективну методичну систему щодо якісної підготовки випускників до ДПА і ЗНО з математики», узгодивши форму.
У такий спосіб, Михайло Ілліч працював з учителями над формуванням загальних підходів до розв’язування складніших завдань, чим можна убезпечити підвищення результативності в балах, оскільки такі завдання оцінюються від 1 до 6 балів. Це теми: «Рівняння/нерівності/системи з параметром».
Аркадій Романович демонстрував приклади завдань ЗНО, що проводилися упродовж 2010-2019 років, на застосування теоретичних знань розділу чинної Програми ЗНО – «Елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та математичної статистики», упорядковуючи їх за типами, водночас напрацьовуючи з педагогами модель поетапного формування навичок уміння формувати систему підготовки до ДПА/ЗНО.
Ольга Ярославівна представила вчителям засоби, розроблені при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, які у вільному доступі для вчителів ЗЗСО та учнів. Відтак, разом з учителями обговорили актуальні питання чинної програми підготовки до ЗНО у 2020 році, характеристику Тесту-2020, методичні рекомендації систематизації тем узагальнення та способи створення формацій занять та інші можливості підвищення підготовки до ЗНО на подолання порогового балу.
Об’єднавшись у групи, 20 педагогів разом із методистом Інституту формували модель методичної системи щодо підвищення якісної підготовки до ДПА і ЗНО з математики у формі ментальної карти «Ефективна методична система щодо якісної підготовки випускників до ДПА і ЗНО з математики», яка сподіваємося стане справді більш ефективною.

Документація кабінету

Посадова інструкція завідуючого кабінетом

Положення про навчальний кабінет математики

Посадова інструкція вчителя математики

 Інструкція охорони праці вчителя

Перспективний план розвитку кабінету

Положення про кабінет природничо-математичного циклу

Акт дозвіл на проведення занять в кабінеті математики

bottom of page